header image
Home arrow Databank arrow Teksten arrow Lijst gesneuvelde Belgische soldaten
Lijst gesneuvelde Belgische soldaten PDF Print

Het Volk 19/02/1919

Lijst der Belgische soldaten gesneuveld op het veld van Eer te Wyngene en aldaar begraven:

Eerste graflijn:

1. Baelen Jules-Jozef, 3e linie, geboren te Comen;
2. Cantaert Charles, sergeant. 3e linie;
3. Van den Bossche Jozef, 3e linie;
4. Verhamme Maurits, 3e linie, 7e comp., geboren te Polinckhove den 3-4-93;
5. Streel Ed.-J., 3e linie, n. 4798, geb. te Luik den 4-12-88;
6. Scheurs Jacques, korporaal, 7-37, 6e Comp. a. b. c. d.;
7. Van Goock August, 2e linie, a. b. ;
8. De Schutter Frans, 7292, 2e comp. n. 2577;
9. Moulin Maurice, 2e linie, 9e comp.;
10. Onbekend.
11. Zoetendael, 2e linie, a. o. 3382, geb. den 23-9-93;
12. Lannoot Emiel, 3e linie, 18-10-18;
13. Lefevere, 2e linie, geb., te Staden den 10-5-96;
14. Castraux V., 3e linie, n. 54299, geb. te Tilly (Henegouw);
15. Ficher A., 1e linie, Molenbeek;
16. Gaston Albert, korporaal, 2e linie;
17. Sergeant, 18 b (onbekend);
18. Blain Emiel, geb. te Morialime (Namen) den 22-8-99;
19. Emiel Questier, geb. te Oudenburg (Oostende) 1897

Tweede graflijn:

1. Van den Bossche Jozef, 3e linie, le comp., geb. te Roubaix;
2. Groenweghe Julien, 3e linie, 6e comp., geb. te Moescroen;
3. Van Thuyne Jules, Z. 37, 6e E.;
4. Caudron Jules, 3e linie;
5. Opsomer Camiel, 3e linie;
6. Huyghe Valère, 3e linie, 3e comp.;
7. Falien Jean, 1e serg., 3e linie. 7e comp., geb. te Turnhout den 1-1-95;
8. Iman Henri-Jozef, 3e linie, 2e comp.;
9. De Brule Jean, 2e linie, geb. te Brussel den 30-7-97;
10. Jacques Alfons 7292, 6e comp. a. b.;
11. De Vos Frans, sergeant 7292, van Antwerpen;
12. Timmerman, 3e linie;
13. Vervynck, onderluitenant, 3e linie;
14. De Coninck Carlos, 3e linie, n. 601146 1-3;
15. Flasse F., korporaal 18e reg. 9e, 6e;
16. De Keyser Maurice, sergeant, 10e linie, van Leuven;
17. De brigadier van het 2e reg. Gidsen N. 8392 D, van Brussel, (gesneuveld den 14-10-14)

Begraven op Wildenburg (Wyngene).

1. Verhaeren Michiel, sergeant, 2e comp. van Antwerpen;
2. Albert Jules (onbekend);
3. Ballys Alfons, sergeant, 2e comp. van Sterrebeek (Brussel);
4. Van Damme, adjudant, 3e comp., van Antwerpen;
5. Ornelis Gustaaf-René, gesneuveld te Lootenhulle en alhier begraven.